Reog Ponorogo

Reog Ponorogo ir tradicionālās dejas Java cilts, ka viens cilts Indonēzijā. Reog ir dejas māksla ar galvenais varonis dejotājs izmanto masku patīk ķīniešu Barongsay. Atšķirīgais tiek sniegta Reog maska ​​izmanto ir liels tīģeris maskējot ar apdares pāva spalvas.

Ir daži versija tautas stāsts sabiedrībā par izcelsmi Reog un Warlock. Zemāk ir viena no versijām.

Saskaņā ar stāstu, tad Borne no Reog māksla ir uz gadu 900 Sakas, ar fona stāsts par braucienu Prabu (cena) Kelana Sewandana, kuru karalis Bantarangin kas meklē sievu būt viņa karaliene. Kopā ar savu lojālas paklausīgs nosaukts Bujangganong, un viņa zirgu karavīriem. Beidzot viņš atrada savu ideālo dāma, ar Kediri lady nosaukts Dewi Sanggalangit. Bet dāma lūdzot nosacījumu, ka Prabu, ka, pirmkārt, ir radīt jaunu mākslu, pirms viņa pieņemt ar karaļa mīlestību. No ka Reog deja sākās. Reog ir arī satīra ar nozīmē, ka karalis (vadītājs tīģeris) tiek kontrolēta ar Queen (pāvs).

Parasti vienā grupā Reog veikšanai sastāv no viena vecā Warok, vairāku jaunu Warok, dejotājs ar masku vai pembarong, Bujang Ganong dejotājs, un Prabu Kelono Suwandono. Pilnīgi aptuveni 20 līdz 30 dejotāju, un galvenais no lomas ir pie rokas Warok un pembarong. Par Reog formulējums sākotnēji ir Reyog, ka katru rakstzīmi, kas pārstāv pirmo burtu vārdiem dziesmu Macapat Pocung; Rasa kidung / Engwang Sukma adiluhung / Yang Widhi / Olah kridaning Gusti / Gelar gulung kersaning Kang Maha Kuasa.

Par stāsts Reog Performing plūsma ir Warok, un tad Jatilan, Bujangganong, Kelana Sewandana, un tad Barongan vai Dadak Merak beigās. Kad viens no šīs daļas ir notikt, vēl daļas arī pēc deju, pat ja tas nav dominējošs. Pati deja ir vairākas kopā ar divām vai trīs atverot dejas. Mūsdienu Reog parasti veic kādā reizē, patīk kāzu ceremoniju, valsts dienām, vai pat apgraizīšanas ceremoniju.

Pirmais deju veic sešas vai astoņas vīru melnajā kleitā, ar seju veido ar sarkanu krāsu. Dejotājs ilustrēt kā drosmīgs Lion. Nākamais ir deja veic sešas vai astoņas sievietes, jājot ar zirgu. Uz tradicionālo Reog, dejotāji parasti cilvēks, kas izmanto sievieti kleitu. Šī deja sauc par Jaran Kepang dejas, šī deja atšķiras ar citu tradicionālo deju sauc Kuda smags dejas. Otrs atvēršanas deja, ja tādi ir, ir deja, kas veic ar kazlēnu kā smieklīgi deju.

Pēc atklāšanas deja ir apdare, kas veic galvenais stāsts, ka stāsts būs atkarīgs no stāvokļa gadījumā šī Reog, veic. Ja veicot, kāzu ceremonija stāsts ir par mīlestību. Ja veicot apgraizīšana ceremonijā, stāsts ir par varonību. Parasti nav labi vienošanās scenārijs par Reog sniegumu. Tur vienmēr ir mijiedarbība starp dejotāju un Dalang (grupas līderis) un reizēm ar auditoriju.

Dažreiz viens dejotājs par veicot Posmos pēkšņi mainās ar citiem, ja viņš noguris. Svarīga lieta Reog sniegumu ir sniegt apmierinošu auditorijai.

Pēdējā aina ir Singa Barong, kur dejotāja izmantoja masku lauvas galvu ar vainagu, ko pāvs spalva. Par masku pati svars ir ap 50-60 kg. Šī smagā maska ​​celt ko dejotājs, izmantojot zobus. Tas notiks caur ikdienas cieto praksē, tā arī uzskata, ka, veicot garīgo praksi askētisms un gavēni.